2 Temmuz 2009 Perşembe

Uzun bir aradan sonra! :(

ayşe selin diş çıkarıyor bu aralar. haliylede çok huysuz ve uykusuz. yürütecine ve arabasına binmeyi reddediyor.hatta mama sandalyesinden nefret etmek üzere. ahh! ahhh! tam anlamıyla emeklemeye de başladı, daha önce geriye doğru ve dirseklerinin üzerinde emeklerken şimdilerde elleri ve dizleri sayesinde evin her köşesine girip çıkmaya başladı. ayşe selin baş baş yapmayı, alkışlamayı hatta balkondaysak ve tiren geçiyorsa iki eliyle ve heyecanla tirene bay bay yapmayı da ihmal etmiyor. şimdi ne mi yapıyor? babasıyla babaannesine gittiler çünkü benim biraz dinlenmeye ihtiyacım vardı. bu yazıda o arada yazıldı. şimdi ayşe selin'in birkaç resmini eklemek istiyorum. uzun zaman oldu kızımız bu arada büyüdü de.

'' ayşe selin'i çok seven kuzenleri, tabi ayşe selin de onları çok seviyo!''

en büyük kuzeni Gökhan abisi. pardon! pardon! dayısı! Gökhan dayısı! evi arayıp direk ayşe selin hanımla görüşmek ister ve annesini bir hayli işletir. buyrun ben annesiyim gibi :)

işte İlkyaz ablası. ayşe selin'i sık sık çok özlediğini söyler ve ayşe selin'in şimdiye kadar gördüğü en tatlı bebek olduğunu iddaa eder. eee... biraz iddalı bir laf ama bizim için de öyle :) napalım!

bu da nisa ablası. Gümüşhane'den geldi. ayşe selin'i çok merak etmekteydi ama ayşe selin'le bir kaç gün geçirdikten sonra çok yaramaz olduğu kanısına vardı ve teyzesine acımaya başladı:( bu resim bugün çekildi:) en tazesinden ayşe selin sizlerle!

bu da yaramazlık yaptığı anlardan birinin fotoğrafı. (daha bunlardan çok var!) ben tarif defterine birşeyler yazmaya çalışırken beni rahat bıraksın diye ona verdiğim bir sayfayı bir kaç saniye içinde parçalayıp kafasına geçirmişti. bu şekilde nerdeyse defterin tüm yapraklarını bitirecekti, ben de tabiki yazmayı bıraktım.

not: diğer kuzenlerle olan ve babalar günü fotoğrafları en kısa zamanda burada yer alacaktır. umarım, inşallah...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder